Господова спомен вечера

When:
недела, 2 април, 2017 @ 17:30 – 18:00
2017-04-02T17:30:00+02:00
2017-04-02T18:00:00+02:00
Where:
Baptist Church
Skopje

„Правете го ова како спомен на Мене.“ – Исус Христос (Лука 22:19)

Напишете коментар